PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128766}

Bez skazy

Nip/Tuck
7,7 6 059
ocen
7,7 10 1 6059
8,0 3
oceny krytyków
Bez skazy
powrót do forum serialu Bez skazy

ciekawe problemy i niezły scenariusz. Niestety po oglądnieciu kilku odcinków, zauważyłem, że dosłownie każda postać mnie irytuje. Nie wiem czy to wina budowy postaci, aktorów czy ja mam spaczone poczucie estetyki...

Z głownych postaci mamy narcystycznego sztucznego frędzla, spiętego kujona z kijem w dupie, wiecznie nieszczęśliwej na własne życzenie żony, jakiś miękki nastolatek ...

ocenił(a) serial na 10
mrkrys

to jest troszke bardziej zagwatwana historia, mysle, ze zrozumiemy ich wszystkich dopiero kiedy ujrzemy w nich swoje odbicie. Dziwnie to zabrzmialo. ale patrzac na ich problemy ( moim zdaniem wyolbrzynione!!!!!!!!)) to malo mamy z mini do czynienia w naszym codzinnym zyciu. Zacznijmy nawet od tego ile razy tygodniowo uprawiaja seks, ile zarabiaja itd. My Polacy mamy zupelnie rozna mentalnosc i inne problemy dlatego trzeba ogladac ten serial z lekkim przymrozeniem oka, wtedy jest na 10 z plusem;)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
edytachan

Bo polaczki to biedota,która mało się sypie, taka jest prawda niestety.

ocenił(a) serial na 10
androgenius

Bo sypianie sie w zyciu jest dla niektorych najwazniejsze,
to smutne i malo duchowe.

mrkrys

nie mogę znaleźć niektórych odcinków 7 sezonu. ale chyba do nich nie dotrwam, oglądam 4 sezon i zaczyna mnie nudzić. serial mógłby mieć tytuł "prawo murphyego", każda możliwość popełnienia błędu przez bohaterów jest wykorzystana. zdradzają się nawzajem wbrew wszelkiej logice, albo wchodzą w układy z coraz bardziej niebezpiecznymi osobami. albo wszyscy na świecie są nienormalni i potencjalnie niebezpieczni, albo wszyscy tacy ludzie mieszkają w miami i prędzej czy później los ich wiedzie do bohaterów tego serialu. poza tym aktorzy są tacy sobie, nie mogę patrzeć na matta, jego typ urody mnie drażni, mógłby się co najwyżej podobać piszczącym nastolatkom. natomiast julia ma wygląd osoby wiecznie zapłakanej i z zatkanym nosem, często się zastanawiam czy ona akurat płacze, czy może ma zapalenie spojówek, alergię albo chore zatoki. i jeszcze sztuczna do bólu kimber, naprawdę nie można było poszukać kogoś o porównywalnie ładnej buzi ale z talentem aktorskim?

ocenił(a) serial na 8
Lionessa

Boże, uroda Matta to koszmar! Moim zdaniem jest odrażający i niepokojący… wręcz oślizgły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones